Technology
Belle Nehri’nde vahşi bir hindi arabaları kovalar ve çevrimiçi manzaraları yok eder

Belle Nehri’nde vahşi bir hindi arabaları kovalar ve çevrimiçi manzaraları yok eder

Yabani hindiler Bell River yollarını kasıp kavuruyor, arabaları kovalıyor ve sürücülere bakıyor.

“Tommy” Türkiye geçen hafta Windsor banliyölerinde bir araba kovalamacasını filme almak için drone kullanan Rob Molucci tarafından görüldü.

Pazartesi günü CBC News’e verdiği demeçte Molucca, “Onu daha önce şehirde görmüştüm,” dedi. “Aslında daha önce onun tarafından durdurulmuştum.”

Moloche, insanların korna çaldığını duyabildiğini söyledi, bu yüzden tüm yaygaraların ne hakkında olduğunu görmek için insansız hava aracını gökyüzüne uçurdu.

“Bu yüzden drone’umu yoldan geçtim ve Tommy Türkiye var” dedi.

Moloche, hindinin zaten bir eşi olduğunu söyledi, ancak ortağına ne olduğunu kimse bilmiyordu. Başkalarından haber aldığını ve internette Tommy’nin muhtemelen arabalardaki yansımasını gördüğünü ve bu nedenle muhtemelen karısı olduğunu düşündüğünü okuduğunu söylüyor.

Ama bir gün Tommy’nin vurulacağından endişelendiğini ve hindinin tehlikeden uzak tutulması gerektiğini düşündüğünü söyledi.

Moloche, “Bu tehlikeli ve onu görmekten nefret ediyorum çünkü insanlar uzun süredir ona bağlıydı.” Dedi.

Lakeshore Türkiye ile görüşüyor

Türkiye varlığını bölgenin başka yerlerinde buldu.

Lakeshore Belediyesi, Lakeshore Belediye Başkanı Tom Bean, trafiğe ve evlere zarar verebileceklerini söylediği için, hayvanları elden çıkarmak isteyen sakinlere ipuçları veren bir haber bülteni yayınladı.

Bell Nehri’nde yaklaşık altı ve Woodsley bölgesinde yaklaşık 15 ila 20 kişilik bir sürü bulundu, o zamanlar tahmin ediliyordu.

Lakeshore’daki yabani hindiler, Belediye Başkanı Tom Bean’in ofisinin penceresini kullanıyordu. (Lakeshore Belediyesi tarafından sunulmuştur)

Bain Şubat ayında yaptığı açıklamada, “Aslında dün gece, Bell Nehri üzerindeki ofisimdeki pencereyi çalmalarını istedi, bu nedenle şehirdeki hindilerle ilgili kesin bir sorun var ve onları kırsal bölgelere geri götürmeye çalışıyoruz,” dedi. . .

“Bu son zamanlarda sorun olmadı.”

Essex Bölgesi Doğa Bilimleri Kulübü başkanı Paul Pratt, geçen ay yaptığı bir röportajda, hindilerin çeşitli nedenlerle şehirde dolaşıyor olabileceğini söyledi.

“Yabani hindiler uzun süredir hareket halinde.” Dedi Pratt. “Yerleşim alanlarında daha az yırtıcı hayvan olabilir, şehirdeyken çakal gibi şeylerle karşılaşma olasılıkları daha düşük olabilir ve onlar için iyi besin kaynakları olabilir. Pek çok insan meyve ağaçları ve çalılar dikiyor.” Hoşgörülü. ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *